Čo môže pomôcť HR a nám recruiterom so zdĺhavými procesmi a chybami, ktoré sprevádzajú systémy, ktoré využívame? V roku 2018 sú to tieto aplikácie – rýchlo implementovateľné  a relatívne lacné. Už ich poznáte? Alebo aj využívate?

LOOP

Systém riadenia vzdelávania už nemusí byť tak zložitý. Vzdelávanie zamestnancov musí prebiehať vtedy, keď im  to najviac vyhovuje. Má byť  zorganizované, časovo prispôsobené zamestnancom aj lektorom a tiež efektívne vzhľadom na jeho náklady. Loop dokáže rýchlo, jednoducho a efektívne načítať a filtrovať relevantný obsah vzdelávania. Je veľmi prispôsobivý pre jeho užívateľov, jeho obsah sa dá ľahko spravovať a jeho dizajn určený pre mobilné zariadenia vyzerá skvelo.SMARP

Výskum Edelman Trust Barometer z roku 2017 uviedol, že dôverujeme nám podobným ľuďom – ľuďom na rovnakej úrovni oveľa  viac ako lídrom a taktiež sa im viac zdôverujeme. Mnohé spoločnosti sa obávajú obsahu, ktorý ich zamestnanci uverejnia na sociálnych sieťach v súvislosti so spoločnosťou. Smarp je aplikácia, ktorá vidí v postovaní zamestnancov skvelú príležitosť pre šírenie povedomia o spoločnosti. Aplikáciu je možné využiť na vytváranie, naplánovanie aj uverejňovanie obsahu, ktorí môžu zamestnanci spoločnosti uverejňovať ďalej na vlastných sociálnych sieťach. Obsahuje skvelé nástroje na analýzy obsahu aj efektivity a integráciu so všetkými sociálnymi sieťami.


NextJump

NextJump, ktorý obsahuje „Top 10“ položku, je skvelý prostriedok spätnej väzby zamestnancov v spoločnosti. Je v podobe mobilnej aplikácie a mesačne sa zamestnancov pýta jednu jednoduchú otázku: „Kto Vám pomohol  uspieť?“, „Kto Vám pomohol vyriešiť problém?“ alebo „Kto Vám pomohol ukončiť projekt?“. Každý zamestnanec jednoducho odpovie menom osoby zo spoločnosti a aplikácia Vám pomôže identifikovať a zamerať sa na ľudí, ktorí v organizácii najviac pozitívne ovplyvňujú svojich kolegov. Hlasovanie každý mesiac umožňuje zamestnancom validovať a odmeňovať svojich kolegov za spoluprácu a to udeľovaním naozajstnej finančnej odmeny. To pomáha vytvoriť celkovú spoluprácu aj motiváciu pre lepšiu komunikáciu a výkon v spoločnosti.

 

 

Clear Review

Jedna z mnohých aplikácií určených pre podávanie spätnej väzby zamestnancom o ich výkonnosti. Clear review na rozdiel od ostatných spočíva v tom, že si berie ponaučenie z toho čo nefunguje a nemá dobrý dopad pri priamom podávaní spätnej väzby. Má funkciu častého a pravidelného odovzdávania. Mnohé iné aplikácie fungujú len na odovzdávaní reportov vzťahujúcich sa na nahraté ročné ciele či priemernú výkonnosť. Táto individuálne orientovaná aplikácia obsahuje aj rôzne videá a  manuály. Určite stojí za vyskúšanie.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať Vám kvalitnejšie služby. Používaním našich online služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookies. Viac informácií nájdete tu.