Junior Technológ

Location
Galanta
Contract type
plný
Salary
800 - 1 300 EUR/mes
Required education
SŠ (maturita)
Required language
slovenčina (C1)
Suitable for graduates
Yes

Stabilná spoločnosť zaoberajúca sa plastovou výrobou hľadá Junior technolóra.

Popis pozície

Náplň práce:

  • kontrola a nastavovanie strojných parametrov
  • ukončenie výroby
  • zabezpečiť plynulý chod výroby
  • zlepšenie procesných parametrov výrobných strojov
  • tvorba príslušnej dokumentácie
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • montáž a demontáž foriem
  • kontrola funkčnosti zariadení
  • zabezpečuje prvostupňovú údržbu nástrojov a zariadení
  • zabezpečuje plnenie plánu, v množstve a kvalite podľa požiadaviek
  • kontroluje zhody výrobkov vo vzťahu k ich špecifikáciám
  • zabezpečuje úplné dodržiavanie bezpečnosti práce
  • pracuje sa na 12 hod zmeny od pondelka do piatku podľa rozvrhu zmien, v prípade potreby aj cez víkend

Požiadavky

  • znalosť maďarského jazyka výhodou
  • samostatnosť
  • schopnosť práce v tíme
  • odolnosť voči stresu
  • prax na pozícii technológa výhodou

Ponuka

  • možnosť ubytovania
  • doprava firemnými autobusmi
  • príplatok za prácu v noci, sobotu, nedeľu, nadčas a sviatok

Contact person

Flóra Horváth Budayová