Senior Test Consultant

Pre medzinárodnú consultingovú spoločnosť so sídlom v Košiciach, hľadáme Test Manažéra /Senior Test Consultanta. Test Manažér je členom medzinárodného tímu developerov, ktorí pracujú na projekte pre najväčšiu nemeckú energetickú spoločnosť.
Lokalita:
Košice
Typ úväzku:
plný
Plat:
1 800 - 2 500 EUR/mes
Požadované vzdelanie:
Požadovaný jazyk:
angličtina (B2)
Vhodné pre absolventov:
No

Mám záujem o pozíciu

Popis pozície

Test manažér v rámci svojich zodpovedností komunikuje s klientom a podľa požiadaviek zo strany klienta plánuje a nastavuje a vedie QA proces. Vedie a mentoruje menší tím testerov, ktorí na projekte pracujú a tím zabezpečuje kvalitu služieb poskytnutých klientovi.

Náplň práce na pozícii:
  • nastavivanie a vedenie testovacieho procesu na projekte (Agilné testovanie)
  • konzultovanie procesu testovania s klientom a development tímom
  • zabezpečovanie QA procesu, nástrojov, implementácie stratégie testingu
  • navrhovanie optimalizácie test procesov
  • definovanie test stratégie
  • dizajnovanie testovacích scenárov a príprava testovacích dát
  • spolupráca na funkčnom, UX a exekutívnom testovaní

Požiadavky

  • skúsenosti s testingom
  • znalosť základov testovania, manažmentu testovacích procesov, využívaných metód a nástrojov
  • skúsenosť s prácou v agilnom tíme
  • skúsenosť s testovacími technológiami - Selenium, Postman, JMeter, nUnit, JavaScript, SQL (Oracle, MS SQL), Jira, Confluence
  • znalosť nemeckého jazyka - výhodou