AIX specialista

Lokalita
Prešov
Typ úväzku
plný
Plat
1 600 - 2 500 EUR/mes
Požadované vzdelanie
Požadovaný jazyk
angličtina (B1) alebo nemčina (B1)
Vhodné pre absolventov
Nie
Hľadáme kolegu ktorý by posilnil tím v oblasti administrácie AIX Serverov. Lokalitu výkonu práce je možné prispôsobiť podľa Vášho bydliska v mestách Prešov, Nitra, resp. Viedeň. Ide Však o pozíciu prevažne na homeoffice.

Popis pozície

Hlavnou náplňou práce :

Posilnenie nášho rakúskeho tímu priamo v Prešove
správa systémov , diagnostikovanie a riešenie technických problémov
inštalácia a konfigurácia prostredí
AIX server administrácia
monitorovanie, vyhodnocovanie ,zabezpečovanie podpory
zabezpečovanie záloh a obnovy systémov
vytváranie dokumentácii
Každodenná komunikácia v AJ

Požiadavky

  • skúsenosti s administráciu AIX serverov

Ponuka

  • práca v medzinárodnom tíme
  • stravné lístky plne hradené spoločnosťou
  • možnosť sebarealizácie a získania nových poznatkov
  • stravné lístky preplácané v plnej výške
  • homeoffice 100%

Mám záujem o pozíciu

Kontaktná osoba k dispozícii

Martin Horváth
+421 902 084 646