Produktovy specialista

Lokalita
Bratislava
Typ úväzku
plný
Plat
2 000 - 3 000 EUR/mes
Požadované vzdelanie
Požadovaný jazyk
angličtina (B2)
Vhodné pre absolventov
Nie
Pre popredného výrobcu elektrotechnických komponentov hľadáme nového kolegu na pozíciu Produktový špecialista. Na tejto pozícii máte príležitosť využívať a naďalej rozvíjať znalosti z elektrotechniky a priemyselnej automatizácie.

Popis pozície

Do nášho tímu produktových špecialistov a aplikačných inžinierov pre oblasť Priemyselná elektronika a automatizácia hľadáme nového dynamického kolegu, ktorý nám pomôže napĺňať naše spoločné ciele a ambície.

Hlavnou náplňou práce je:
  • Poskytovanie internej a externej technickej podpory vo zverenom regióne (celá SR)
  • Príprava a realizácia prezentácií/školení
  • Účasť na zákazníckych stretnutiach, seminároch, konferenciách a veľtrhoch
  • Príprava a podpora Launchov, marketingových kampaní, a zákazníckych akčných plánov
  • Príprava článkov a publikácií
  • Príprava a výroba nástrojov na podporu predaja produktov/riešení PHOENIX CONTACT
  • Príprava cenových kalkulácií a ponúk
  • Analýza trhu, sledovanie aktuálnych trendov , realizácia prieskumov a monitorovanie konkurencie
  • Vedenie obchodnej databázy a administratívna práca spojená s reportovaním obchodných/marketingových činností
  • Vyhľadávanie nových potenciálnych oblastí a obchodných príležitostí za účelom zvyšovania predaja a trhového podielu spoločnosti PHOENIX CONTACT

Požiadavky

  • Technické vzdelanie (ideálne elektrotechnické)
  • Prezentačné zručnosti
  • Skúsenosti v oblasti automatizácie sú výhodou

Ponuka

Zamestnanecké výhody, benefity
Sada firemných benefitov vrátane poskytnutia služobného vozidla aj na súkromné použitie
  • Ročný bonus v závislosti od splnenia osobných cieľov a cieľov spoločnosti
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného vzdelávania
  • Technické zaškolenie v Nemecku (prípadne online v závislosti od aktuálnej situácie s ohľadom na COVID-19)
  • Skupinové a individuálne kurzy anglického jazyk

Mám záujem o pozíciu

Kontaktná osoba k dispozícii

Martin Horváth
+421 902 084 646