Project Manager / Elektroinštalácie

Do tímu v develperskej spoločnosti hľadáme človeka na pozíciu Junior Technical Development Consultant
Lokalita:
Bratislava
Typ úväzku:
plný
Plat:
2 000 - 3 500 EUR/mes
Požadované vzdelanie:
Požadovaný jazyk:
angličtina (B1)
Vhodné pre absolventov:
Nie

Mám záujem o pozíciu

Popis pozície

NÁPLŇ PRÁCE
  • Korektne a včas vykonávať činnosti technického konzultanta – konzultácie technického charakteru
  • Svojimi znalosťami a skúsenosťami zabezpečiť maximálne množstvo informácií, podkladov, výstupov ku konkrétnemu projektu, na ktorom pracuje
  • Zabezpečenie požadovaných štúdií a prieskumov, pre spracovanie projektovej dokumentácie (dopravná štúdia, hluková štúdia, emisná štúdia, atď.)
  • Príprava podkladov pre spracovanie EIA
  • Príprava podkladov pre spracovanie ÚR
  • Príprava podkladov pre spracovanie SP
  • Príprava podkladov pre spracovanie TD a RPD
  • Koordinácia inžinierskej činnosti
  • Zabezpečenie kladného prerokovania projektu s dotknutými orgánmi štátnej správy Zodpovedať za komunikáciu s externými poradcami ( IČ, EIA, prieskumy atď.)
  • Koordinovať potrebné kroky s externým Construction Advisorom
  • Odsúhlasovať zmenové lístky po konzultácii s Project Managerom
  • Pripravovať podklady pre final report a konečné projektové vyúčtovanie
  • Vykonávať ďalšiu operatívu podľa pokynov primárne a sekundárne nadriadeného

Požiadavky

  • Vzdelanie: stredoškolské s maturitou (Elektrotechnické)
  • 3 roky skúsenosti s projektovým riadením v oblasti elektroinštalácii
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B1)

  • Ročné odmeny
  • práca vo významnej developerskej skupine podnikajúcej v krajinách Strednej Európy
  • Ostatné benefity budú predstavené počas osobného
stretnutia