IT Špecialista

Location
Bánovce n. Bebravou
Contract type
plný
Salary
1 500 - 2 150 EUR/mes
Required education
Required language
angličtina (B2)
Suitable for graduates
No
Spoločnosť sa prostredníctvom svojej pobočky v Bánovciach nad Bebravou venuje od roku 2015 baleniu chirurgických setov. Hľadáme ľudí, ktorí chcú byť súčasťou nášho rozrastajúceho sa tímu a napredovať spolu s nami.

Popis pozície

Náplň práce, zodpovednosti:
  • zabezpečiť trvalý správny chod všetkých IT zariadení, zabezpečenie a koordinácia nových IT zariadení a inštalácie
  • zabezpečiť zálohovanie stratených údajov a reštart programov
  • podpora a školenie používateľov MS Office, poprípade iné IT požiadavky
  • telefonická podpora počas pracovnej doby spoločnosti Medline
  • ERP systém : spoločne s vyčleneným IT tímom podporovať a koordinovať školenia a podporu koncových používateľov, modifikácia a vytváranie profilov
  • IT vybavenie : vytvorenie a údržba databázy, zabezpečiť podporu všetkým používateľom IT zariadení
  • spolupráca s medzinárodným IT tímom na zabezpečení stability a efektívnosti siete
  • zabezpečiť inštaláciu nového a náhradného IT vybavenia
  • definovať a riadiť priority, zaznamenávať požiadavky a akcie podľa definovaných pravidiel
  • informovať používateľov a manažment v prípade kritickej situácie
  • zálohovať kritické stratené dáta a reštart programov
  • zabezpečiť školenie / poradenstvo pre používateľov IT zariadení
  • údržba dochádzkového systému, aktualizácie a školenia pre používateľov

Požiadavky

  • Prax na podobnej pozícií min. 2 roky
  • Skúsenosti s ERP
  • Tvorba a správa databáz
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • IT zručnosti (expert): Microsoft Acces, Microsoft Office Word, Excel
  • Schopnosť vyhodnotiť priority
  • Komunikačné schopnosti a schopnosť tímovej práce na interakciu s ostatnými členmi tímu
  • Pro-aktívny prístup a iniciatíva

Ponuka

  • flexibilná pracovná doba
  • firemné akcie
  • permanentky na športové aktivity a iné
  • extra platené voľno nad rámec zákona
  • mladá, perspektívna, rozvíjajúca sa spoločnosť
  • zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • práca v jednozmennej prevádzke

Contact person

Martin Horváth
+421 902 084 646