Výrobný manipulant

Location
Nitra
Contract type
plný
Salary
640 - 900 EUR/mes
Required education
Required language
slovenčina (C1)
Suitable for graduates
Yes
Spoločnosť zaoberajúca sa plastovou výrobou hľadá manuálne zručného a spoľahlivého zamestnanca na pozíciu Výrobného manipulanta.

Popis pozície

Náplň práce:
  • Prípravu obalového materiálu na jednotlivé pracoviská
  • Usporiadanie a uloženie obalových materiálov na vyznačené miesta
  • Odvoz hotovej výroby do skladu hotových výrobkov
  • Odvoz nepodarkov a zvyškov výroby do určeného priestoru
  • Udržiavanie čistoty na pracovisku
  • Podávanie informácií ohľadom kvality
  • Práca s paletovým vozíkom

Požiadavky

  • ochota pracovať a učiť sa
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • technické myslenie

Ponuka

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • možnosť ubytovania
  • príplatok za prácu v noci, sobotu, nedeľu, sviatok a nadčas
  • stravné lístky v hodnote 4 EUR, doplatok zamestnanca 1,5 EUR

Contact person

Flóra Horváth Budayová