Analytik servisného oddelenia

Location
Bratislava
Contract type
plný
Salary
1 500 - 2 400 EUR/mes Mzdové ohodnotenie sa odvíja od predchádzajúcich skúseností uchádzača
Required education
SŠ (maturita)
Required language
slovenčina (C2) a angličtina (C1)
Suitable for graduates
No

Popis pozície

Svetovo najväčšia biotechnologická spoločnosť zaoberajúca sa diagnostikou a výskumom hľadá analytika servisného oddelenia.

Vašou pracovnou náplňou bude:
  • Práca s databázami a SAPom
  • Poskytovanie dátovej a analytickej podpory technickému oddeleniu
  • Vytváranie reportov pomocou firemnej databázy na týždennej, mesačnej, ročnej báze
  • Vytváranie faktúr v programe SAP a ich následný trecking
  • Komunikácia s inertnými oddeleniami spoločnosti ako fiance, sales na dennej báze
  • Spolupráca na miestnych alebo globálnych projektoch divízie
  • Ad hoc reporting

Požiadavky

  • MS Excel na pokročilej úrovni
  • skúsenosti so SAPom
  • skúsenosti so CRM systémom
  • skúsenosti s Google workspace výhodou
  • veľmi dobrá písomná aj komunikatívna úroveň angličtiny

Ponuka

  • 13. plat
  • 5 dní dovolenky na vyše
  • sick days
  • príspevok na DSS
  • plne hradené stravné lístky
  • podpora kariérneho rozvoja
  • kurz angličtiny
  • ročný bonus

Contact person

Flóra Horváth Budayová