Accounts Payable AJ+NJ

Location
Bratislava
Contract type
plný
Salary
1 000 - 1 500 EUR/mes Mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta
Required education
SŠ (maturita)
Required language
nemčina (C1) a angličtina (B2)
Suitable for graduates
No

Popis pozície

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je lídrom vo výrobe dentálnej techniky a spotrebného materiálu pre dentálnu oblasť hľadá do svojho tímu šikovného účtovníka s angličtinou a nemčinou.

Náplň práce:
  • Spracovanie platieb dodávateľov pre pridelené obchodné jednotky spoločnosti.
  • Zabezpečiť, aby všetky prichádzajúce faktúry dodávateľov za pridelené obchodné jednotky boli zaznamenané presne a úplne, v stanovených lehotách.
  • Spracovanie splatných faktúr a žiadostí o platbu.
  • Komunikácia s kolegami z oddelení (nákup, príjem, vedúci oddelenia, atď.) V záležitostiach týkajúcich sa procesu predaja.
  • Upozorniť manažéra splatných účtov na akúkoľvek neobvyklú aktivitu v oblasti záväzkov z účtov.

Požiadavky

  • Výhodou je predchádzajúca znalosť účtovníctva a účtovných postupov zo strednej školy, vysokej školy, alebo z praxe
  • Potrebná znalosť anglického a nemeckého jazyka
  • Znalosť súčasných verzií Windows, Word, Excel a Outlook

Ponuka

  • Práca v novo-vzniknutom Shared Service Centre v Bratislave v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
  • Plne hradené stravné lístky
  • Sick days
  • Jazykové vzdelávanie
  • Dentálna starostlivosť
ai.

Contact person

Flóra Horváth Budayová